MONITOR LG 27UP650P-W.BEU 27 inch, Panel Type: IPS, Resolution: 3840
Stoc epuizat
Servicii si echipamente profesionale pentru HoReCa:
SKU: 27UP650P-W.BEU Categorie:
Distribuie:
MONITOR LG 27UP650P-W.BEU 27 inch, Panel Type: IPS, Resolution: 3840 x2160, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:60, Response time GtG: 5 ms ,Brightness: 400 cd/m², Contrast (static): 1000:1, Contrast (dynamic):1200:1, Viewing angle: 178º(R/L), 178º(U/D), Color Gamut( NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): DCI-P3 95% (CIE1976), Colours: 1.07B,Adjustability: Tilt: -5~20º, Pivot: Clockwise, Connectivity: HDMI YES,DisplayPort YES(1ea), VESA: 100 x 100
Luminozitate monitor
≤400cd/m2
Diagonala monitor
27.x"
MNT-Resolution
UHD 4K
MNT-Screen-Size
27.x"
Screen-Format
16:9
Tip panel
DVI
Nu
HDMI
Da
Display port
Da
Tech-3D
No
Recomandat pentru
Multimedia
Refresh rate
60 Hz
Rata de aspect
16:9
Rezolutie monitor
3840 x 2160
MNT-Color
White
Timp de răspuns monitor
5 ms
VGA
Nu
Producator
Garantie
36
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care adaugi o recenzie la „MONITOR LG 27UP650P-W.BEU 27 inch, Panel Type: IPS, Resolution: 3840”
Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *
You have to be logged in to be able to add photos to your review.
Cos cumparaturi
Autentificare
Nu ai inca un cont de client?
Creaza unul acum
Categorii produse HoReCa
Urmareste-ne: